ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ

Türkiye'nin savunma sanayi uzmanı firmanın özel güvenlik görevlisi sağlama hizmetleri;

Hususi-kamusal alanlar olan Toplu Konut Sitesi, Villa, Otel, Tatil Köyü, Fabrika, Üretim ve Sanayi tesisleri, İş Merkezi, İnşaat ve Şantiye alanları, Müze, Marina, Liman, Hava alanı, Mağaza, Market, Okul, Üniversite, Adliye, Belediye, Stat ve Organizasyon mekanları gibi her türlü homojenik coğrafya ve mekânda güvenliği sağlayıcı ve muhafaza etmeye yönelik ofansif ve defansif özel güvenlik faaliyetlerinin yanında aşağıdaki hizmetleri verir.

Kurumsal Koruma hizmeti Tesis – Açık Alan Koruma
VIP Şahıs Yakın Koruma Özel Güvenlik Danışmanlık hizmeti
Güvenlik ve Savunma Planlaması Elektronik Güvenlik Sistemleri
K9 Eğitimi Özel Güvenlik Personeli Eğitimi
Risk analizi ve Raporlama Periyodik hizmet denetimi
Rutin personel denetleme

Savunması yapılacak yerdeki problemlerin belirlenmesi ve bu sorunların çözümlenmesi doğrultusunda ek önlemlerin tespit edilmesi, işleyiş ile ilgili prosedürlerin güncellenmesi, projeye has risk kontrol yöntemleri geliştirerek yeni stratejiler oluşturulması ve bu kapsamda hazırlanacak senaryolar eşliğinde yerinde etkin denetim ve personellerine yerinde eğitim veren bir kuruluş olmamız bizi diğer güvenlik şirketlerinden farklı kılan en önemli özelliktir.

PROFESYONEL SİS GÜVENLİK

Evleviyetle hukukilik, doğruluk, adalet, gizlilik, profesyonellik ve müşteri memnuniyeti gibi uluslararası güvenlik şirketleri etik prensiplerine önem verir, başarısını personelinden, konseptini ise stratejik, siyasal, finansal, askeri, risk araştırma, operasyon ve ranseyman değerlendirme biriminden alır.

Kuruluşundan günümüze kadar kişisel müşterilerinin, küçük ve büyük işletmelerin müşteri beklentilerini tamamen karşılamaya yetkin, yetkili ve tecrübeli kadromuz ile "Bir organizasyonun değerinin, o kuruluşun en kötü elemanının değeri kadar" olduğu ilkesini savunuruz. Sürekli iyileştirme felsefesi ile çalışırız. Projede birden fazla emniyet katmanı uygulamak için tüm gerekli adımları atarız. Sistemli inovasyon politikası uygular, uygulamada şeffaflık ve açıklığı, tüm görevlilerin sorumluluk üstlenmelerini sağlarız.

İlkeli, Seçkin, Profesyonel Güvenlik
International Security Provider
Industry of Security – Protection – Defense

BİZE ULAŞIN

İstek, öneri ve şikayetleriniz için bizlere iletişim sayfamızda bulunan bilgilerden ulaşabilirsiniz.

TOP