BİZ KİMİZ?

Deneyimli ve dinamik kadrosu ile dünya standartlarında hizmet vermeyi ilke edinen PROFESYONEL SİS GÜVENLİK ; işyeri, kurum, kişi, konut güvenliği görevlerini, ihtiyaç ve öncelikleriniz doğrultusunda üstlenerek sizlere daima güvenli ve huzurlu bir ortam sağlamaktadır.

Özel Güvenlik Hizmetinin temelinde insan faktörünü göz önünde bulunduran PROFESYONEL SİS GÜVENLİK ; yüksek teknolojiye sahip güvenlik cihaz ve sistemleri kullanmaktadır. Personeline sürekli hizmet içi eğitimler vererek, personelini sürekli denetleyerek, doğrudan ve kesintisiz hizmet ortamı yaratılmaktadır.

Güvenlik sektöründeki her türlü değişim ve yeniliği yakından takip ederek, kaliteli hizmeti ekonomik şekilde sunan PROFESYONEL SİS GÜVENLİK ; teknik olarak iyi yetişmiş, disiplininden taviz vermeyen, üstün niteliklere sahip personeli ile kusursuz güvenlik hizmeti vermektedir.

PROFESYONEL SİS GÜVENLİK olarak üstlenmiş olduğumuz sorumluluk ile işyeri, kurum, kişi, konut güvenliği ve koruması hizmetlerinin yanı sıra projelerinize özel güvenlik hizmetleri, güvenlik otomasyon sistemleri yönetimi, özel organizasyonlarınız için güvenlik hizmeti vermekteyiz. Kaliteli güvenlik personelimiz ile sizlere hakkınız olan güvenli yaşamı sunmanın gururunu yaşamaktayız.

PROFESYONEL SİS GÜVENLİK NASIL HİZMET VERİYOR?

5188 sayılı kanun ve uygulama yönetmeliğinin esaslarına göre çalışıyoruz. İlgili kanun gereği tutulması gereken kayıt ve tutanakları tutmaktayız. Tüm personellerimize periyodik aralıklarla iş güvenliği, hizmet içi eğitimler ve kişisel gelişim kursları vermekteyiz.

İş yeri hekimimiz tarafından tüm personellerimizin gerekli sağlık kontrollerini yapmaktayız.

Güvenlik amirlerimizle 7 gün 24 saat görev başındaki personellerimizin denetimini yapıyor ve denetim raporlarını tarafınıza sunuyoruz. Kanunda ve yönetmeliklerde değişen maddeleri, özel güvenlik görevlilerimizin yeni hak ve sorumluluklarını, dikkat etmesi gereken hususları, kendilerine aynı gün içinde tebliğ ediyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine göre şekillenen güvenlik programları hazırlamakta ve hizmetlerinize sunmaktayız. Çağdaş üniformalı teçhizat ve donanıma sahip seçkin personellerden oluşuyoruz.

Elektronik güvenlik ve fiziki güvenlik önlemlerinizi belirli aralıklarla kontrol edip tarafınıza sunuyoruz. Güvenlik danışmanlığınızı, koruma ve güvenlik planlarınızı hazırlayıp, güvenlik risk ve fizibilite çalışmaları yapıyoruz.

PROFESYONEL SİS

Kendine özgü sistemi uygulamak suretiyle; Şirketler, Kamu Kurum ve Kuruluşları gibi tüzel kişiler ve gerçek kişilerin kendilerini, yakınlarını ve korumaya değer haklarını güven altında hissetmesini sağlamak, maddi ve manevi değerlerini güvence altına almak amacını şiar edinmiştir.

Misyonumuz

Daima yaratıcı ve yenilikçi, müşterilerine hizmet vermekten zevk alan, ekip çalışmasına inanan, alternatifler sunan, teknolojik gelişmeleri takip eden, müşterilerimizin ekonomik menfaatlerini de gözönünde bulunduran, planlı ve programlı hizmetler sunmak.

Vizyonumuz

Emniyeti sağlamak için en iyi yol olan ; Bir katmanlı bir savunma oluşturmak, projelerin gerçekleşmesinde sürdürülebilirlik, etkililik, toplumsal sorumluluk, cesaret, katılımcılık, şeffaflık, paylaşıma açıklık, gönüllülük, işbirliği, etik gibi değerleri tüm aşamalarda gözeterek sorunların çözümüne somut katkılar yapan, ölçülebilir sonuçlar üretmek.

BİZE ULAŞIN

İstek, öneri ve şikayetleriniz için bizlere iletişim sayfamızda bulunan bilgilerden ulaşabilirsiniz.

TOP